Ankara Kiralık Daire

Kiralık

KIRATLI RESİDENCE 4+1 KİRALIK DAİRE ERYAMAN

ERYAMAN- ETİMESGUT
Emlak Tipi Kiralık Daire Oda Sayısı 4+1 Krediye Uygun Evet

Ankara Kiralık Daire İlanları ve Fiyatları

ankara kiralık daire
Sahibinden Ankara kiralık daire bulmak çok fazla ilçe olması nedeniyle oldukça meşakkatli bir iştir. Özellikle eşyalı Ankara kiralık daire bulmak ise biraz daha zordur çünkü günümüzde insanlar küçük ayrıntılarla uğraşmamak için çoğunlukla emlakçılarla anlaşmaktadır. CB Aden Gayrimenkul olarak, cbadengayrimenkul.com web sitemizde Ankara kiralık daire 1+1 ve diğer ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Sahibinden kiralık daire, Ankara şehrinde aranırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Sahibinden kiralık ev kiralarken dikkat edilmesi gereken en önemli şeyler; konum ve istenilen büyüklüktür.  İnsanlar ev kiralarken işlerine yakın olmasını tercih ederler böylece yolda zaman kaybedilmez. Bütçeye uygun olması da önemli bir kriterdir.
ankara kiralık daire fiyatları

Ankara Kiralık Daire seçmeden önce bazı önemli hususlar:

  • Kiralayacağınız dairenin veya sitenin güvenlikle ilgili durumlarını inceleyin. Sitede güvenlik var mı, apartman girişlerinde kamera var mı dikkat edin.
  • Apartman aidatını önceden öğrenin.
  • Evcil hayvanınız varsa, izin verilip verilmediğini öğrenin.
  • Ankara’da uygun fiyatlı kiralık daireler için ilk dikkat edilecek şey tesisatta arıza olup olmadığı ve dairenin boyaya ihtiyacı olup olmadığını kontrol ediniz.
  • Kiralanacak dairenin depreme dayanıklılık raporu incelenmelidir.

Ankara Kiralık Daire

Kiralanacak daire hakkında haklı olarak tüm sorularınıza yanıt bulmak istersiniz. 1+1 kiralık daire ankara şehri için CB Aden Gayrimenkul’de birçok seçenek bulabilirsiniz ve sormak istediğiniz tüm sorulara da yanıt bulabilirsiniz. Ankara’nın genelindeki portföylerimizi görmek için;

seçeneklerimize göz atabilirsiniz.

Çalışan kişiler genellik işlerine yakın evler tercih ederken kalabalık aileler ya da öğrenciler 3+1 kiralık daire ankara ve 4+1 kiralık daire ankara araştırmalarını çok yapmaktadır.

Kiralık Daire Nasıl Tutulur?

Ankara 1+1 kiralık daire ucuz arayışınızda kira kontratı çok önemlidir. Kontratta evin kaç ay kiralanacağı, kira başlangıç ve bitiş tarihleri, kira bedeli ve depozito bedeli olmak zorundadır.

Kiralayacağınız evin izolasyonu yapılmış mı iyi araştırmalısınız. Isı yalıtımı olan binalarda da faturadan da tasarruf edileceği için tercih sebebidir. Dubleks evlerde ise çatı yalıtımı önem kazanmaktadır. Çatı yalıtımı sayesinde yüksek sıcaklıklardan korunabilirsiniz.

Ankara Kiralık Ev Alım- Satımı

Ankara Kiralık Daire için hazırlanan kontratta yer alacak maddelere ev sahibi ve kiralayacak kişinin beraber karar vermesi gerekmektedir.

Ev kiralarken evin çevresinde hangi yapıların olduğuna da dikkat edilmesi gerekir. Çalışanlar için iş yeri, okula giden çocuğu olanlar için okulun ve hasta olan kişiler için hastanenin ve eczanelerin yakında olması çok önemlidir. Toplu taşıma yakınında olması da kolayca istenilen yerlere ulaşmanızı sağlar. Bu tip sorular sorarak Ankara Kiralık Daire alanınızı daraltabilirsiniz.

03125049799
Whatsapp
Konum