Ankara Satılık Daire

Satılık

SİNCAN FATİH’DE BİN KONUTLARINDA SATILIK 2+1 DAİRE

kuyubaşi mah
Emlak Tipi Satılık Daire Oda Sayısı 2+1 Krediye Uygun Evet
Satılık

BAĞLICA’DA ULTRA LUX 4+1 SATILIK DAİRE

ETİMESGUT
Emlak Tipi Satılık Daire Oda Sayısı 4+1 Krediye Uygun Evet
Satılık

SİNCAN FATİH ULUBATLI HASAN MAHELLESİNDE 3+1 DAİRE

SİNCAN FATİH ULUBATLI HASAN MH.
Emlak Tipi Satılık Daire Oda Sayısı 3+1 Krediye Uygun Evet
Satılık

SİNCAN FATİH MEVLANA MAH. SATILIK 3+1 DAİRE

Sincan Mevlana
Emlak Tipi Satılık Daire Oda Sayısı 3+1 Krediye Uygun Hayır
Satılık

YENİBATI’DA METROYA YÜRÜYÜŞ MESAFESİNDE FULL YAPILI 1+1

ANKARA YENİ BATI
Emlak Tipi Satılık Daire Oda Sayısı 1+1 Krediye Uygun Evet
Satılık

GÖKSU MAH. MERKEZİ KONUMDA ARA KAT 130M2 DAİRE

etimesgut
Emlak Tipi Satılık Daire Oda Sayısı 3+1 Krediye Uygun Evet
Satılık

ERYAMAN TUNAHAN MAH.ÖZAR SİTESİNDE 13.KAT 3+1 SATILIK DAİRE

eryaman tunahan mah
Emlak Tipi Satılık Daire Oda Sayısı 3+1 Krediye Uygun Evet
Satılık

ERYAMAN ATA MAHALLESİNDE KOZLAR TOWERS’ TA 4+1 SATILIK DAİRE

ERYAMAN ATA MAH.
Emlak Tipi Satılık Daire Oda Sayısı 4+1 Krediye Uygun Evet
Satılık

YAVUZ SELİM MAHALLESİN’DE 3+1 SATILIK DAİRE ERYAMAN

etimesgut eryaman yavuz selim mah
Emlak Tipi Satılık Daire Oda Sayısı 3+1 Krediye Uygun Evet
Satılık

FATİH SİNCAN 3+1 SATILIK DAİRE

fatih sincan kütüphane sok
Emlak Tipi Satılık Daire Oda Sayısı 3+1 Krediye Uygun Evet

Ankara Satılık Daire İlanları

Son zamanlarda Ankara satılık daire arayışı  popüler hale gelmiştir. Ankara’da uygun fiyatlı satılık daire bulmak zorlaşsa da Başkentte sahibinden satılık daire sektörü büyümektedir. Arsa fazlalığı sayesinde Ankara cazip bir hale gelmektedir. Şehrin birçok ilçesinde sitemizden Ankara satılık ev ilanlarına göz atabilirsiniz.

ankara satılık daire

Ankara’da sahibinden satılık evler bulmak oldukça kolay ama başkent olması ve birçok ilçe barındırması sebebiyle ev fiyatları arasında uçurumlar bulunmaktadır. Bu da insanların kafasını karıştırmaktadır. O yüzden tek bir siteden ilanlara göz gezdirmek ve fikir sahibi olmak işleri çok kolaylaştırmaktadır.

Satılık Sıfır Daireler

Ankara uygun fiyatlı satılık daireler denilince listenin başında Çankaya gelmektedir. Çankaya ilçesinde ev bulmak oldukça kolaydır. En işlek ilçelerden biridir.

Yenimahalle satılık daire arayışının çok fazla olmasının nedeni Yenimahalle’nin Ankara’nın en büyük ilçesi olmasından kaynaklanmaktadır.

Eryaman satılık daire konut projelerinin çoğaldığı bölgelerden biridir. Eryaman satılık lüks daire fiyatları çok değişkenlik göstermektedir.

Etimesgut satılık daire almak yatırım yapmak için en ideal hareketlerden biridir. Satın alındıktan sonra kiraya verilen bir dairenin geri dönüş süresi aşağı yukarı 16 yıldır. Bu yüzden de yatırım için ideal hale gelmektedir.

Ankara Satılık Konut Fiyatları Ne Kadar?

Batıkent satılık daire metrekare fiyatları 1,500 ila 2000 arasında değişmektedir. 100 metrekarelik bir dairenin ortalama fiyatı da 150 bin TL olarak belirlenmektedir. Bölgedeki kira oranları da buna bağlı olarak değişmektedir.

Bağlıca satılık daire değerlenmeye başlayan ilçeler arasında bulunmaktadır. Bağlıca, Etimesgut’a bağlı bir mahalledir. Etimesgut’taki ev fiyatlarının metre kare fiyatı ortalama 1689 TL olarak belirlenmiştir.

Sincan satılık daire almak için en ucuz Ankara ilçelerinin arasında iki numarada yer almaktadır.

Ankara’da Satılık Daireler

Ankara sahibinden satılık dublex daireler için birçok seçenek bulunmaktadır. Son araştırmalara göre en uygun seçenekler Polatlı ilçesinde bulunmaktadır. Keçiören ilçesi ise değerlenmeye başlayan ilçeler arasında yer almaktadır. Metro yapımıyla beraber konut fiyatlarının artması beklenmektedir.
satılık ev ankara
Ankara satılık daire almak için diğer uygun ilçe ise Mamak’tır. Kira fiyatları 750 TL’den başlamakla birlikte, ortalama satış fiyatları 200 bin TL’den başlamaktadır.

Ankara’da Ev Fiyatları Düştü Mü?

Son verilere göre sahibinden satılık sıfır daireler yüzde 5 oranında artmıştır. Kızılcahamam ilçesi en çok artış gösteren ilçeler arasında bulunmaktadır. Ardından ise Polatlı ve Sincan gelmektedir.

Gölbaşı’nda ise konut fiyatlarında yüksek oranlarda düşmeler gerçekleşmiştir. Gölbaşı’nı; Etimesgut ve Kazan ilçeleri takip etmektedir.

Son iki yıl içerisinde Ankara’nın genelindeki artış oranı yalnızca yüzde 10,4’tür.

Diğer bölgerdeki ilanlarımıza aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Evinizi Biz Hızlı ve Değerinden Satalım

Yatırım denilince ilk akla gelen ev almaktır. Aldığımız evi bir süre sonra ihtiyaçtan veya kar etme amaçlı satma isteğimiz olabilir. Böyle bir durumda ise Cbaden gayrimenkul olarak devreye biz girmekteyiz. Web sitemizden bize ulaşın ve evinizi değerinde ve hızlı bir şekilde satalım.

Ankara Satılık Daire fiyatları nelere göre değişiklik göstermektedir?

Ankara satılık daire fiyatlarını doğrudan etkileyen ilk durum inşaat maliyetleridir. Artan maliyetler nedeniyle de üretim hızla azalmaktadır.

Kurlardaki artış nedeniyle inşaat malzemelerinin ücretleri de artmaktadır. İnşaat maliyet endeksi 2022 yılının şubat ayında yüzde 5,73 oranında artmıştır. Maliyet arttıkça üretim de azalmaktadır.

Dairelerin konumları gereği bulundukları muhitlere göre de fiyat artışı veya azalımı olmaktadır. Ekstra olarak binanın yaşı da fiyatta etken olmaktadır.

Dairelerin metre karesi, hangi cepheye baktığı ve kaçıncı kat olduğu da fiyat artış ya da azalışının en önemli etkenlerindendir.

Ankara satılık daire arayışında iseniz https://www.cbadengayrimenkul.com/ web sitemizi ziyaret ederek istediğiniz ilçede, istediğiniz metre karede evleri inceleyebilirsiniz.

03125049799
Whatsapp
Konum