Ankara Satılık İşyeri

Satılık

BAĞLICA’DA CADDE ÜSTÜ MERKEZİ KONUMDA 130M2 DÜKKAN

BAĞLICA
Emlak Tipi Satılık İş Yeri Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

SAŞMAZDA 4 KATLI ARAÇ ASANSÖRLU SATILIK DÜKKAN

şaşmaz
Emlak Tipi Satılık İş Yeri Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

ŞAŞMAZ MERKEZ’DE 3 KATLI SATILIK DÜKKAN

Etimesgut bahçekapı
Emlak Tipi Satılık İş Yeri Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

ANKARA ALTINDAĞ’DA CADDE ÜZERİ KULLANIMA HAZIR DÜKKAN

ALTINDAĞ/ANKARA
Emlak Tipi Satılık İş Yeri Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

ÇANKAYA YAŞAMKENT’TE LÜKS YAPILI ZİNCİR RESTAURANT

ÇANKAYA YAŞAMKEN
Emlak Tipi Satılık İş Yeri Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

YENİKENT ‘DE İÇİNDE KİRACİLİ CADDE ÜZERİNDE SATILIK İŞYERİ

SİNCAN -YENİKENT MENDERES MAH.
Emlak Tipi Satılık İş Yeri Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

YÜKSEK CİROLU 2 ÜNİVERSİTENİN ARASINDA İŞLER DURUMDA LÜKS CAFE

KEÇİÖREN KAVACIK SUBAYEVLERİ
Emlak Tipi Satılık İş Yeri Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

MUHTEŞEM İŞİ OLAN CİROSU ÇOK YÜKSEK KURUMSAL CAFE

ETİMESGUT SUVARİ
Emlak Tipi Satılık İş Yeri Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

ŞEHİR DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİ İLE DEVREN SATILIK PETSOP ERYAMAN

ETİMESGUT ERYAMAN MAH
Emlak Tipi Satılık İş Yeri Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

SARAY OSB’DE OTOBANA YAKIN 7700M2 KAPALI ALAN FABRİKA/DEPO

Saray OSB
Emlak Tipi Satılık İş Yeri Oda Sayısı Krediye Uygun Evet

CBA den ile Ankara Satılık İşyeri İlanları

ankara satılık dükkan

Satılık iş yeri Ankara satılık iş yeri pandemi sürecinin ortadan kalkmasıyla iş dünyası tekrardan hareketlenmeye başladı yeni dükkân açmak isteyenler veya mevcut işini geliştirmek isteyenler sadece yatırım amaçlı iş yeri sahibi olmak isteyen birçok isim bulunmaktadır. Ankara emlak piyasasını hareketlenmesi ile birlikte özellikle satılık iş yeri arayışında olanlar çoğunluktadır.
Satılık iş yeri arayanların çoğunu ya mevcut işlerini genişletmek için iş yeri arayışındadır. Ya da emlak piyasasında hareketlenmesinden dolayı dükkân alımı satımı yapmak için iş yeri arayışına girmiş bir kesimdir. Sahibi olmak isteyenlerin arasında iş yeri alarak bunu kiraya verip kira geliri elde etmeye çalışan bir kesimde bulunmaktadır.

Satılık İş Yeri Fiyatları

Ankara’da satılık dükkân ve iş yeri fiyatları emlak piyasasının canlanmasına bağlı olarak ve Ankara’nın bulunduğu konuma göre değişmektedir. İş yeri ya da dükkân ararken dikkat etmeniz gereken en önemli şey dükkânı nerede açacağınızdır. Ankara’nın hangi semtinde dükkân açmak istiyorsanız o semtin emlak piyasasına göre emlak fiyatları şekillenmektedir. Ankara’da dükkân veya iş yeri sahip olmak isteyenlerin, dikkat etmesi gereken en önemli şey Ankara’nın hangi semtinde dükkân veya iş yeri açmak istediklerini çok iyi analiz etmeleridir. Ankara’nın hangi semtinde açacakları dükkânı ya da iş yerini belirledikten sonra, kiralık dükkân ilanlarına bakarak kendilerine en uygun iş yeri ve dükkânı seçebilirler.

Ankara AVM’de Satılık Dükkân Fırsatları

Ankara AVM’de satılık dükkân ile AVM’de satılık dükkân sahibi olabilirsiniz. Son dönemlerin trendi ve şehir hayatının getirisi olarak AVM’lerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle şehir hayatında yaşayanların hafta sonları tercih ettikleri AVM’ler hem bir sosyalleşme hem de alışverişini yapıp çocukları ve arkadaşlarıyla hoşça vakit geçirdikleri bir yer haline gelmiştir.
Ankara satılık daire ilanlarımızı da görün.
Özellikle hafta sonları büyük bir kesimin avmlere gitmesi sebebiyle, AVM’de dükkân sahibi olmak büyük bir kitleye hitap etmek anlamına gelmektedir. AVM’de dükkân sahibi olarak büyük bir kitleye hitap etmiş olursunuz. Böylece kendiliğinden oluşan büyük bir müşteri kitleniz ortaya çıkar.

Ankara’da Satılık Dükkân Sahibinden Kaçırılmayacak Portföy

Ankara’da satılık dükkân sahibinden satılık dükkân almak hiç kuşkusuz ki daha uygun olur. Dükkânınızın sahibinden aldığınızda, en azından şartları açık bir şekilde karşılıklı olarak konuşmuş olursunuz. Dükkânınızı sahibinden alarak alım satım işlemi sürecini, yani evrak işlemi sürecini daha kolay bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olan Ankara’da dükkân sahibi olmak aynı zamanda büyük bir kitleye hitap etmek demektir.
Bir iş yeri açmaya karar verdiyseniz önemli adım, hangi sektörde iş yerine açacağınızdır. Sektörünüzü belirledikten sonra hitap edeceğiniz kitleye de belirlemeniz gerekmektedir. Hizmet vereceğiniz kitlenin yoğunluğunun bulunduğu bir semtte açacağınız dükkân ile müşteri portföyünüze ulaşmak daha kolay olacaktır.

Ankara’da Satılık Dükkân Fiyatları

Sahibinden satılık kelepir dükkân alarak uygun fiyatlı bir dükkâna sahip olursunuz. Alacağınız kelepir dükkânı gayet uygun bir fiyata sahip olarak, hizmet vereceğiniz sektöre yönelik dükkan dizaynınızı gerçekleştirip, piyasanın altında ki fiyatlarla, gayet uygun bir fiyata iş yeri sahibi olabilirsiniz. Dükkân veya iş yeri sahibi olmadan önce belirlemeniz gereken ilk şey, sahip olacağınız dükkânı ve iş yerine ne amaçla kullanacağınızdır. Sahip olduğunuz dükkânı ya da iş yerinde yatırım amaçlı mı ya da bir hizmet vermek için mi kullanacağınızı belirlemiş olmanız gerekmektedir. Her iki durumda da kelepir bir dükkan alıp, bu iş yerine kullanım amacınıza göre dizayn etmek, iş yeri sahibi olmanın ekonomik yollarından biridir.

Ankara’da Uygun Fiyatta Satılık Dükkânlar

Ankamall satılık dükkân satın alarak birçok kitleye hitap etmiş olursunuz. Dükkân almaktan ziyade eğer iş yerinizde bir hizmet vermek istiyorsanız önemli olan ilk şey hitap edeceğiniz kitleye yakın bir yerde dükkân sahibi olmaktır. 3000 TL kiracılı satılık dükkân sahibi olarak da, sahibi olduğunuz dükkândan kira geliri elde etmek istiyorsanız, aynı zamanda bunu bir yatırım aracı olarak görüyorsanız, kiracılığı dükkânlarımızdan da satın alarak, hem yatırım yapmış hem de kira geliri elde etmiş olursunuz. Böylelikle iyi bir yatırım yapmanın mutluluğunu yaşarsınız. Kira geliri elde etmek için dükkân alımı yapmakta, oldukça akla uygun bir yatırım aracıdır.

Ankara’da Satılık İş Yeri Fiyatları

Ankara Kızılay’da satılık dükkân sahibi olarak Ankara’nın en işlek semtlerinden birinde dükkân sahibi olmanın ayrıcalığını yaşamış olursunuz. Ankara’da sahibinden satılık kiracılı dükkânlar ile dükkân sahibi olarak iyi bir yatırım yapmış olmanız getirisini ve kazanımını elde etmiş olursunuz. Ankara’da emlak fiyatları her geçen gün değişmekte olup size uygun en iyi dükkânı bulmanız için emlak piyasasını yakı ile takip etmiş olmanız gerekmektedir. Emlak piyasasını takip ederek, size en uygun iş yerine, en uygun fiyatlara alırsınız. Emlak piyasası değişen kurlara göre sürekli olarak güncellenmektedir. Uygun fiyatlı iyi bir dükkâna sahip olmak için yapmanız gereken an ve an yükselen veya düşen emlak piyasasını yakında takip etmektir.

Ankara Uygun Fiyatlı Satılık İşyeri

Eryaman satılık işyeri sahibi olarak Ankara’nın en işlek semtlerinden birinde iş yeri sahibi olmanın kazancını edinmiş olursunuz. Sahip olduğunuz iş yerine istediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz. Dükkânınızı ister kiraya vererek kira geliri elde edebileceğiniz gibi kiraya vermeden sadece bir yatırım aracı olarak da kullanabilirsiniz. Ankara’da satılık iş yeri fiyatları, dükkân sahibi olmak istediğiniz semte göre değişmektedir. Firmamız her türlü konuda sizlere destek vermektedir.

Sahip olduğunuz dükkânda eğer bir iş yeri açmak ya da mevcut iş yerinizin şubesini açmak gibi beklentileriniz varsa, müşteri portföyünüzü iyice belirledikten sonra bu müşteri portföyüne uygun bir semtte dükkân sahibi olmak, size ciddi bir kazanç olarak geri dönecektir. Yatırımlarınızı iş yeri sahibi olmak yönünde değerlendirdiğinizde size uzun ve kısa vadede ciddi kazançlar getirecek bir yatırım aracına sahip olursunuz. Firmamız ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

03125049799
Whatsapp
Konum