Bağlıca Kiralık Daire

Bağlıca’da Uygun Fiyatlı Kiralık Daireler

bağlıca kiralık daire

Ankara’nın mahallelerinden biri olan Bağlıca, Ankara’ya 23 kilometre uzaklıktadır. Son yıllarda mahalle olmasının ardından; inşaat ve gayrimenkul yönünden gelişmiştir. Zaman geçtikçe de modernleşmeye başlamıştır. Böylece de Bağlıca Kiralık Daire sayısı da artmıştır.

Arasta Alışveriş Merkezi ve Arte Mercado Alışveriş Merkezi mahallede yer almaktadır. Başkent Üniversitesi de bu mahallede bulunduğu için oldukça merkezi ve işlek bir mahalle halini almaktadır. Bu yüzden öğrenciler sık sık Bağlıca kiralık daire sahibinden araştırması yapmaktadır. Ankara Üniversitesi’nin hastanesi ve Ankara Medipol Üniversite’nin inşaatları da halen devam etmektedir. Bağlıca’da uygun fiyatlı kiralık daireler de yavaş yavaş artmaktadır.

 • Bağlıca Kiralık Arsa
 • Bağlıca mahallesinde bir ilköğretim okulu, Anadolu lisesi ve çeşitli kolejler de yer almaktadır. Sahibinden kiralık ev ilanlarının artış sebebi de bu okulların da varlığıdır. Bu yüzden liseye ve ilkokula giden öğrenci ebeveynleri okula yakın olması için Sahibinden kiralık daire bağlıca arayışına girmektedir. Sağlık ocağı da mahalle merkezinde yer almaktadır. Metro ve dolmuş seferleri de sürekli olarak bulunmaktadır.

  Bağlıca Kiralık Daire Fiyatları

  bağlıca kiralık daire fiyatları

  Bağlıca kiralık daire fiyatları birçok nedenden değişiklik göstermektedir. Fiyatları belirleyen en önemli nedenlerden biri de evin büyüklüğüdür. Örneğin, Bağlıca kiralık daire 4+1 fiyatı, Bağlıca kiralık daire 3+1 fiyatından daha yüksektir. Bağlıca kiralık daire 1+1 ve Bağlıca kiralık daire 2+1 evleri ise çoğunlukla bekar kişiler tercih etmektedir.

  Bağlıca’de Kiralık Daire İlanlarımız

  Ev kiralama işlemlerinde uzmanlarla çalışmak en doğrusudur. Bu sayede profesyonel olarak hazırlanan kira sözleşmesi ile aklınızda hiç soru işareti kalmaz. Eryaman’da hizmet veren CB Aden Gayrimenkul size bu konuda hizmet vermektedir. cbadengayrimenkul.com web sitemize girerek Bağlıca kiralık daire ilanlarına göz atabilirsiniz.

 • Bağlıca Kiralık İşyeri
 • Bağlıca’ın en güzel kiralık daireleri

  Bağlıca kiralık daire ararken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar da bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şunlardır:

  • Seçeceğiniz kiralık dairenin depreme dayanıklılığını kontrol edin. Evde tadilat gerektiren bir yer bulunması ya da rutubet olması evi zamanla çürütür.
  • Evi kiralarken tapuda tek bir kişi mi yazılı yoksa ev paylı bir hisseye mi sahip mutlaka kontrol edin.
  • Zam oranlarının sözleşmeye yazılmasını isteyin. Yoksa bir sonraki yıl kira artışı konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz.

  Bu detaylar sayesinde kiralama işlemleri hem kiracılar için hem de ev sahipleri için kolaylaşır. Diğer ilçelerimizden ev bakmak için;

  Her konuda uzlaşma sağlandıktan sonra iki taraf da kira sözleşmesini imzalayarak ev kiralanabilir. Kira sözleşmesinde kiralanan tarih, aylık ve yıllık kira bedelleri, evin içerisinde bulunan demirbaşlar belirtilmelidir.

  03125049799
  Whatsapp
  Konum