Batıkent Kiralık Daire

Batıkent’da Uygun Fiyatlı Kiralık Daireler

batıkent kiralık daire

Batıkent, Yenimahalle ilçesinde bulunan bir semttir. Modern yerleşim yerlerinden biridir. Ulaşım kolaydır. Metro durakları ve birçok dolmuşla birlikte rahatlıkla Batıkent’e ulaşabilirsiniz. Burada sosyo – ekonomik seviye de oldukça yüksektir. Genellikle akademisyen, sanatçı ve memur kesim burada yaşamaktadır.

 • Batıkent Kiralık Arsa
 • Batıkent kiralık daire ilanları da semtin gelişmesiyle beraber rağbet görmeye başlamıştır. Batıkent kiralık daire sahibinden araştırmaları için CB Aden Gayrimenkul olarak yardımcı olmaktayız. Şehir içindeki dairelere göre de Batıkent oldukça uygundur.

  Ulaşım dışında, Atlantis Alışveriş merkezi, Meydan Batıkent, ve Batı Park Alışveriş merkezleri de Batıkent semtlerinde bulunmaktadır. Sahibinden kiralık daire Batıkent semtinin tercih edilmesinin bir diğer nedeni de ilkokul, ortaokul ve lisenin çok bulunmasıdır. Eğitim seviyesi çok iyi okullarda çocuklarını okutmak isteyen ebeveynler de Batıkent’i tercih etmektedir. Batıkent’da uygun fiyatlı kiralık daireler çoğalmaya başladıkça Batıkent’e olan ilgi de artmaktadır.

  Batıkent Kiralık Daire Fiyatları

  batıkent kiralık daire fiyatları

  Sahibinden kiralık ev fiyatları birçok nedenden dolayı değişkenlik göstermektedir.

  • En önemli etken konum ve gelişmiş bir semt olmasıdır. Alışveriş merkezleri, okullar, sosyal alanlar çoğaldıkça kiralar artmaktadır.
  • Evin büyüklüğü de kiranın artmasına sebep olan bir diğer etkendir. Batıkent kiralık daire 4+1 büyüklüğündeki bir daire, Batıkent kiralık daire 3+1 daireden daha yüksek kiraya sahiptir.
  • Balkon sayısı, banyo sayısı da kiraları etkilemektedir.
  • Genel olarak bir evin kirasını belirlerken; daire fiyatının 180’de biri veya 200’de biri baz alınmaktadır. Örneğin; 500 bin Türk Lirası olan bir evin kirası da 2500 ila 2800 arasında değişmektedir. Bu fiyatlar en az olarak belirlenmekte ve bazı kriterlere göre de artabilmektedir.

  Batıkent’te çalışmaya hayatına başlayan kişiler de genellikle, Batıkent kiralık daire 1+1 ve Batıkent kiralık daire 2+1 araştırmaları yapmaktadır.

  Batıkent’de Kiralık Daire İlanlarımız

  Ev kiralarken en önemlisi kira sözleşmesidir. Batıkent Kiralık Daire ararken profesyonel uzmanlardan yardım almak, işlerinizi de kolaylaştırmaktadır. Sözleşmelerinizi hem kendiniz kontrol edebilir hem de uzmanlarımız tarafından incelenerek; zam oranlarına, kira artışlarına karar verilir.

 • Batıkent Kiralık İşyeri
 • CB Aden Gayrimenkul olarak; Batıkent Kiralık Daire arayışınızda da, kira sözleşmenizin hazırlanmasında da destek olmaktayız. cbadengayrimenkul.com web sitemize girerek ilanlarımıza göz atabilir ve aklınıza takılan tüm sorular için bize yazabilirsiniz.

  Batıkent’ın En Güzel Kiralık Daireleri

  Kiralık daire arayışınızda web sitemizi ziyaret ederek fiyat araştırması yapabilirsiniz. İlanlarımızdaki evlerin depreme dayanıklılığı bulunmaktadır. İlanlar kontrol edilerek sıralanmaktadır. Anlaşacağınız ev sahipleri ile önceden zam oranlarında konuşabilirsiniz. Tüm detaylarda CB Aden Gayrimenkul olarak kusursuz hizmet vermek tek amacımız.

  Diğer seçeneklerimiz için;

  tıklayabilirsiniz.

  03125049799
  Whatsapp
  Konum