Etimesgut Satılık Daire

Satılık

YENİBATI’DA METROYA YÜRÜYÜŞ MESAFESİNDE FULL YAPILI 1+1

ANKARA YENİ BATI
Emlak Tipi Satılık Daire Oda Sayısı 1+1 Krediye Uygun Evet
Satılık

YAVUZ SELİM MAHALLESİN’DE 3+1 SATILIK DAİRE ERYAMAN

etimesgut eryaman yavuz selim mah
Emlak Tipi Satılık Daire Oda Sayısı 3+1 Krediye Uygun Evet
Satılık

ZİRVEDEN GÖKSU’DA SATILIK 4+1 DAİRE

Etimesgut-Eryaman Göksu Mah
Emlak Tipi Satılık Daire Oda Sayısı 4+1 Krediye Uygun Evet
Satılık

ANKARA ETİMESGUT YEŞİLOVA MY TOWER SATILIK 3+1 DAİRE

ETİMESGUT YEŞİLOVA
Emlak Tipi Satılık Daire Oda Sayısı 3+1 Krediye Uygun Evet
Satılık

ETİMESGUT SUVARİ’DE ANKARA MANZARALI GENİŞ 3+1 FULL YAPILI

ETİMESGUT SUVARİ MAH
Emlak Tipi Satılık Daire Oda Sayısı 3+1 Krediye Uygun Evet
Satılık

MUHTEŞEM ANKARA MANZARALI JAKUZİLİ FULL YAPILI 5+2 DUBLEKS DAİRE

ETİMESGUT
Emlak Tipi Satılık Daire Oda Sayısı 5+2 Krediye Uygun Evet
Satılık

ERYAMAN GÜZELKENT’TE SATILIK 3+1 METRO YAKININDA SIFIR DAİRE

Çankaya
Emlak Tipi Satılık Daire Oda Sayısı 3+1 Krediye Uygun Evet
Satılık

ERYAMAN FREKANS CADDE SİTESİNDE 2+1 SATILIK DAİRE

Etimesgut/Altay mah.
Emlak Tipi Satılık Daire Oda Sayısı 2+1 Krediye Uygun Evet
Satılık

ETİMESGUT AYYILDIZ KUTLUCAN VİLLALARI SATILIK 6+2

Etimesgut/Ayyıldız
Emlak Tipi Satılık Daire Oda Sayısı 6+2 Krediye Uygun Evet
Satılık

ATA MAHALLESİNDE PANAROMA GARDEN’DA EŞSİZ MANZARALI GENİŞ 3+1

Ata mahallesi
Emlak Tipi Satılık Daire Oda Sayısı 3+1 Krediye Uygun Evet

Etimesgut Satılık Daire İlanları

etimesgut satılık daire

Sahibinden satılık daire Etimesgut Emirler gibi ilanlar oldukça fazla insanın ilgisini çekiyor. Ev, öncelikle içinde yaşamak için kullanılan fiziksel bir yapıdır. Ev aynı zamanda bir değişim aracı, bir değer deposu, bir barınak, bir yatırım, dinlenmek ve gençleşmek için bir yerdir. Satılık bir ev, gayrimenkulde mülkiyet hakkını temsil eden bir varlıktır. Bireyler ve kuruluşlar arasında alınıp satılan ticarete konu olan bir maldır.

Etimesgut satılık daire fiyatı, evin büyüklüğü, konumu, evin durumu ve yapılan iyileştirmeler veya tadilatlar gibi bir dizi faktöre göre değişir. Bir evin fiyatının asla statik olmadığını hatırlamak önemlidir. Zaman içinde ve ekonomideki dalgalanmalarla değişecektir. Etimesgut sahibinden satılık daire ilanları bu kapsamda oldukça fazla araştırılır. Satın almak istediğiniz ev için doğru bir değer elde etmek için bağımsız bir değerleme uzmanına danışmanız önemlidir.

Daire Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerenler

Etimesgut satılık sıfır daire alınmadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlar konum ve boyuttur;

Konum: Konum, herhangi bir mülk satın alırken dikkate alınması gereken bir numaralı faktördür. Etimesgut’da sahibinden satılık daireler alırken işe gidip gelme, çevre, okullar ve toplu taşıma gibi şeyleri düşünmeniz gerekir. Bazı insanlar uzun bir yolculukla başa çıkabilirken, diğerleri daha kısa ve daha fazla işe gidip gelmeyi tercih edebilir. Çevredeki mahalle, güvenli sokaklar ve süpermarketlere, mağazalara ve diğer olanaklara kolay erişim ile dostane olmalıdır.

 • Etimesgut satılık arsa
 • Boyut: Etimesgut İstasyon Mahallesi satılık daire alırken boyut, dikkate alınması gereken önemli bir faktör olsa da, tek faktör bu değildir. Ayrıca kat planı, yerleşim düzeni ve kullanım özellikleri hakkında da düşünmeniz gerekir. Çok fazla yatak odasına mı ihtiyacınız var yoksa yedek bir yatak odası için çok fazla alana mı ihtiyacınız var? Tek bir katlı ev mi arıyorsunuz yoksa daha yeni bir bölünmüş seviyeli ev mi arıyorsunuz? Bunlar önemlidir. Bölgedeki ilanlarda birçok farklı Etimesgut kiralık daire ve satılık ev tipi bulunabilir.

  Etimesgut Satılık Daire Fiyatları

  Etimesgut’da satılık 4+1 5+1 daireler nispeten daha küçük evlere göre yüksek fiyatlıdır. Piyasa, satılık ev fiyatlarının ne kadar hızlı veya yavaş hareket ettiğini etkiler. Bu, potansiyel alıcıların ve satıcıların bilmesi gereken bir şeydir. Son zamanlarda insanlar satılık ev fiyatlarında sürekli değişim olduğundan güncel ilanları sık inceler. İnsanlar geçmişte olduğu gibi sadece ev alıp satmıyorlar. Aslında uzun vadeli etkilerin ne olabileceğini düşünüyorlar. Bu, insanların yatırım amaçlı olarak da Etimesgut satılık daire 3+1 gibi ilanları incelediğini gösteriyor. Alacağınız eve bağlı olarak fiyatlar oldukça geniş bir aralıktadır.

 • Etimesgut satılık işyeri
 • Etimesgut Satılık Konutlar

  Ev satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan biri evin konumudur. Evin iyi bir konumda olduğundan emin olmalısınız. Etimesgut Toki satılık daireler bu kapsamda ön plana çıkıyor. Arzu edilen bir bölgede bir ev aramalısınız. Ayrıca evin büyüklüğünü ve evin düzenini de göz önünde bulundurmalısınız. Evin büyüklüğünün ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan ve ev düzeninin yaşam tarzınıza uygun olduğundan emin olmalısınız. Evin fiyatını da göz önünde bulundurmalısınız. Evin fiyatını karşılayabileceğinizden ve evin ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan emin olmalısınız. Etimesgut satılık daire 2+1 modelleri hem uygun fiyatları hem de konforu ile öne çıkan ev ilanlarıdır.

  CB Aden Ayrıcalığıyla Etimesgut Gayrimenkul Alım Satımları

  Hangi ev tipinin sizin için uygun olduğunu belirlemek zor olabilir. Bunun nedeni, farklı insanların farklı ihtiyaç ve tercihlere sahip olmasıdır. Sincan satılık daire alırken herhangi bir karar vermeden önce bir uzmana danışmalısınız. Hangi ev tipinin sizin için en iyi olduğuna karar vermenize yardımcı olacaklardır. Ankara Etimesgut satılık daire 4+1 gibi evler sizler için uygun olabilecek geniş evlerdir. Bölgede hızlı bir şekilde Gayrimenkul alım satımı için CB Aden ayrıcalıklarından yararlanılabilir. Şirketin hizmetleri için cbadengayrimenkul.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.
  Diğer bölgerdeki ilanlarımıza aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

  03125049799
  Whatsapp
  Konum