Satılık Arsa

Satılık

HAYMANADA İMARLI 4 PARSEL SATILIK ARSA

haymana kayabaşı
Emlak Tipi Satılık Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

PURSAKLAR YEŞİLOVA ‘DA SATILIK ARSA

pursaklar yeşilova
Emlak Tipi Satılık Arsa Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

HAYMANA KARAKOYALLARI KARŞISINDA SATILIK ARSA

haymana
Emlak Tipi Satılık Arsa Oda Sayısı Krediye Uygun
Satılık

HAYMANA’DA SÜPER VİLLA İMARLI SATILIK ARSA

haymana
Emlak Tipi Satılık Arsa Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

BAĞLUM’DA İMARLI SATILIK ARSA

Bağlum/ANKARA
Emlak Tipi Satılık Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

Haymana Kayabaşı Satılık Villa İmarlı Arsa

HAYMANA KAYABAŞI
Emlak Tipi Satılık Arsa Oda Sayısı Krediye Uygun Hayır
Satılık

Kazan Soğulcakta Tek Tapu Arsa

KAZAN SOĞUCAK MAH
Emlak Tipi Satılık Arsa Oda Sayısı Krediye Uygun Hayır
Satılık

Haymana Sanayisi Yakını Satılık Kupon Arsa

HAYMANA
Emlak Tipi Satılık Arsa Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

Polatlı Kargalı Mahallesi Satılık Tarla

POLATLI KARGALI MAH
Emlak Tipi Satılık Tarla Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

SİNCAN YENİ ÇİMŞİT’TE İÇİNDE 2+1 EVİ OLAN İMARA 1 KM ARSA

SİNCAN ÇİMSİT
Emlak Tipi Satılık Arsa Oda Sayısı Krediye Uygun Evet

satılık arsa

Satılık Arsa İlanları

Son dönemde artan döviz kurları ve bununla birlikte artan ev araba fiyatları sonrasında yatırımcılar arsalara yönelmektedir. Yatırım uzmanları ve ekonomistlerin “Arsa altından daha değerli” açıklamaları da bu durumu tetikledi. Yatırım yapmak isteyen kişiler arsa fiyatlarını araştırmaya başladı. Satılık arsalara bakıldığında bulunduğu konum ve büyüklüğüne göre değişmekle birlikte büyük bir yelpazesi bulunmaktadır. Bunların yanında lüks sınıfına giren Ege’de denize sıfır satılık arsa gibi arsalar da bulunmaktadır.

Yatırımcıların yanı sıra keyfine düşkün olan kişiler hobi bahçesi yapma fikri ile satılık arsa bakmaktadırlar. Emekli insanlar ve şehrin yoğunluğundan yorulmuş ve kaçmak isteyen insanlar için çok güzel bir seçenek olan hobi bahçelerinde insanlar zevklerine uygun olarak düzenledikleri bahçelerinde toprakla ilgilenerek temiz havada şehirden uzaklaşabilirler.

Kişiler satılık arsa ilanlarına bakarken emlakçıları da gezebilirsiniz web siteler üzerinden de bakabilirsiniz. Satılık arsa sahibinden olarak arama yaptığınızda karşınıza birçok sonuç çıkacaktır. Bunun dışında daha büyük yatırım yapabilecek olanlar denize sıfır arsa sahibinden olarak arama yaparak istedikleri arsayı bulabilirler.

Arsa Fiyatları

Son dönemlerde gelişen olaylarla birlikte yükselen döviz kuru, araba fiyatları ve ev fiyatları ile yatırım yapmak isteyen ve hobi bahçesi yapma amacıyla satılık arsa araştıran kişilerin sayısı artmaktadır. Arsa ve tarla bakımından zengin olan dümdüz arsalar ile dolu olan şehir Ankara’ya ait arsa fiyatlarına bakmak gerekirse ilçeden ilçeye değişmektedir. Ankara’da sahibinden satılık arsa olarak bazı sitelerde araştırıldığında bütün ilçelerdeki arsaları görebilirsiniz. İlçe ilçe olarak kısaca inceleyecek olursak eğer;

  • Etimesgut satılık arsa: Etimesgut, Ankara ile Polatlı arasında Ankara’nın nezih semtlerinden birisidir.
  • Sincan satılık arsa: Sincan Ankara’nın en büyük ilçelerinden aynı zamanda Ankara merkeze en uzak olan ilçelerinden birisidir. Bolca satılık arsa bulunan ilçe son derece güzel bir semttir.
  • Bağlıca satılık arsa: Bağlıca, Etimesgut ilçesine ait bir mahalle olup arsaları bol bir mahalledir. Ankara’nın ve Polatlı’nın arasında olmasından dolayı ve şehre yakın olmasından dolayı yakın zamanda değerlenecek bir bölgedir.
  • Batıkent satılık arsa: Batıkent, Ankara’nın Yenimahalle ilçesine bağlı bir bölgedir. Bölge şehir içinde, gelişmiş ve yavaş yavaş daha da gelişen bir bölgedir.
  • Yenimahalle satılık arsa: Yenimahalle Ankara’nın kuzeybatısında, alan olarak çok fazla bir alana sahiptir. İleride gelecek vaat eden bir bölgedir.
  • Ankara Eskişehir yolu üzeri satılık arsa: Ankara Eskişehir yolu oldukça işlek bir yoldur ve ileride kesinlikle gelecek vaat etmektedir. Ve fazlaca arsalar bulunmaktadır.

Satılık Tarla

Satılık arsaların yanı sıra ilçelerde oturan ya da öğrenciler için uygun olan satılık tarlalar bulunmaktadır. Günümüzde çoğu kişi günlük hayatın koşturmasından bunalıp hafta sonu dinlenmeye gelmektedir. Hafta sonu ya da izin günlerinde gelerek veya emeklilerin gelerek toprakla ilgilenmelerine olanak tanıyan güzel bir etkinliktir. Dönümü en ucuz tarlalara bakıldığında genellikle konumu iyi olmayan ya da ihtiyacından dolayı satılan arsalar alınır.

Hobi Bahçesi

Emekli olan kişilerin ya da büyük şehirlerin kalabalığından, boğucu havasından kurtulmak isteyen herkesin aklından geçen şey hobi bahçesidir. Genellikle küçük konteyner koyulup içi ev gibi tasarlanır sonrasında bahçesine bitkiler sebzeler ekilir ve toprakla zaman geçiren insanlarda stres ve kaygı duyguları kaybolur. Ankara satılık arsa olarak bakıldığında birçok arsa olduğunu anlayacaksın.

Dönümü Az Olan Tarlalar

Tarlalar genellikle ekin yapıldığı için büyüklüğü ile ilana verilir. Ama bilinmesi gerekiyor ki büyüklük ile maliyeti arasında orantı bulunuyor. Yani eğer tarlanın dönümü boyutu artarsa maliyeti de artar, eğer azalırsa o da azaları. Bu durumdan dolayı dönümü az olan tarlalar hobi bahçesi olarak değerlendirilebilir ya da hiçbir şey yapmadan sadece yatırım olarak alınabilir. Sizlerde arsa, tarla, hobi bahçesi gibi şeyler arıyorsanız bizimle iletişime geçebilir veya web sitemiz üzerinden detaylı bilgi alabiliriniz. www.cbadengayrimenkul.com

03125049799
Whatsapp
Konum