Sincan Kiralık Daire

Sincan’da Uygun Fiyatlı Kiralık Daireler

sincan kiralık daire

Sincan, Ankara’nın en kalabalık altıncı ilçesidir. Bu yüzden de çoğu ilçeye göre daha gelişmiştir. Ankara’nın il merkezine 25 kilometre uzaklıktadır. İlçede sanayileşme iyi olduğu için ekonomik durum da gayet iyidir. Organize Sanayi bölgesi de Sincan ilçesinde bulunmaktadır.

Sanayi bölgesi içerisinde birçok fabrika bulunmaktadır. Bu fabrikalarda birçok işçi çalışmasıyla beraber hem ekonomi gelişmiştir hem de insanlar burada Sincan Kiralık Daire arayışına girmiştir. Daha sonraları Temelli Beldesi de Sincan’a bağlanmıştır. Böylece 2. Ve 3. Organize Sanayi bölgeleri de Sincan’a geçmiştir.

Sincan sanayi sektörü dışında hizmet sektöründe de gelişmiş bir ilçedir. Diğer ilçeler; mobilya, giyim ve gıda ihtiyaçlarını da Sincan’dan karşılamaktadır. Bu sektörlerde çalışan insan sayısı da çok fazla olduğu için Sincan kiralık daire sahibinden ilanları da artmıştır.

 • Sincan Kiralık İşyeri
 • Sincan’da Harikalar Diyarı olarak da bilinen park Avrupa’nın en büyük parkı bulunmaktadır. içerisinde kayıklar, su bisikletleri, piknik masaları, GoKart pisti, kaykay pisti, model uçak pisti, model araba pisti, halı sahalar, tenis kortları ve 5000 kişilik kapasiteli Nejat Uygur Amfi Tiyatrosu da bulunmaktadır. 1.320.000 metrekarelik alana yayılan bu park, Ankara’da görülmesi gereken ilk yerlerdendir.

  Sincan Kiralık Daire Fiyatları

  sincan kiralık daire fiyatları

  Sahibinden kiralık daire sincan ilçesinde sürekli olarak değişkenlik göstermektedir. Konuma, şehir merkezine daha yakın yerlerde fiyatlar artabilmektedir.

  Sincan’da uygun fiyatlı kiralık daireler araştırması yaparken, fiyatların değişkenlik gösterdiğini görebilirsiniz. Daireler genellikle:

  • Dairenin kaçıncı katta olduğuna göre
  • Yerden ısıtma mı yoksa petek ile ısınma mı olduğuna göre
  • Kaç odalı olduğuna göre
  • Apartman dairesi mi yoksa müstakil ev mi olduğuna göre
  • Dubleks mi tripleks mi olduğuna göre

  kira fiyatlarında değişkenlik göstermektedir.

 • Sincan Kiralık Arsa
 • Sincan’da Kiralık Daire İlanlarımız

  Eskiden Sahibinden kiralık ev bulmak için sokak sokak gezmek gerekiyordu. Günümüzde ise Sincan kiralık daire 4+1, Sincan kiralık daire 3+1, Sincan kiralık daire 1+1 ve Sincan kiralık daire 2+1 ilanlarına göz atmak istediğinizde web sitemize göz atmanız yeterlidir.

  Sincan Fatih kiralık daireler için cbadengayrimenkul.com web sitemizi inceleyerek daire fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Yüz yüze görüşmek, daireleri gezmek için ise Sincan’daki CB Aden Gayrimenkul ofisimize uğrayabilirsiniz.

  Sincan’ın En Güzel Kiralık Daireleri

  Yenikent kiralık daireler ve Adalet Mahallesi kiralık daireler ilanlarımız için, aklınıza takılan her sorunun cevabını bulabilirsiniz. Kira sözleşmelerinde yer alacak şartlar için kiracı ve ev sahibini bir araya getirmekteyiz. Böylece her iki taraf için de oluşabilecek sorunlar ortadan kalkmaktadır. Sincan kiralık daire denilince akla gelen en güzel daireler için cbadengayrimenkul.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Diğer seçenekeler için;

  seçeneklerimize göz atabilirsiniz.

  03125049799
  Whatsapp
  Konum