Yenimahalle Kiralık Daire

Yenimahalle’de Uygun Fiyatlı Kiralık Daireler

yenimahalle kiralık daire

Ankara’nın metropol ilçelerinden biri de Yenimahalle’dir. 1950li yıllardan beri sürekli olarak gelişen ilçe, şimdilerde Ankara’nın en önemli ilçelerinden biridir. 274 kilometre karelik yüz ölçümüne sahip ilçe, merkezi dışında engebeli bir araziye sahiptir. Engebeli olmasıyla beraber de çoğunlukla Yenimahalle kiralık daire 3+1 ve Yenimahalle kiralık daire 2+1 çoğunlukla yer almaktadır.

İlçede eskiden beri yoğunlukla memur ve işçiler otururken, günümüzde ilçenin gelişmesiyle beraber ticaret ile uğraşan kişiler de yerleşmeye başlamıştır. Yenimahalle Kiralık Daire ilanlarını da birçok kesimden insan araştırmaktadır.

 • Yenimahalle Kiralık İşyeri
 • Sanayinin gelişmesi, Aselsan’a ve diğer özel kişilere ait fabrikaların artmasıyla başlamıştır. Bu da çalışma hayatını etkileyerek insanların bu kısımlarda yoğunlukla yaşamasını sağlamıştır. Yenimahalle kiralık daire sahibinden ilanları da ilgi çekici hale gelmiştir.

  Ortadoğu Sanayi ve Ticaret Merkezi, ATB, İvedik Organize Sanayi, çeşitli işyerleri, GİMAT da Yenimahalle’de bulunmaktadır. bunlar dışında Ankara’nın en önemli alışveriş merkezlerinden olan ANKAmall, ACity Premium Outlet ve Batı Park da Yenimahalle’de yer almaktadır.

  Ankara Polis Koleji, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesi de burada bulunmaktadır.

  Bizans Döneminden kalma önemli eserlerden biri olan Akköprü’yü, Atatürk tarafından bizzat yaptırılan Atatürk Orman Çiftliği’ni, bu çiftlik içerisinde bulunan Ankara Hayvanat Bahçesi’ni, 75. Yıl Ankara Hipodromu’nu gezip görmek isteyenlerin geleceği yer Ankara Yenimahalle olmalıdır.

  Yenimahalle Kiralık Daire Fiyatları

  yenimahalle kiralık daire fiyatları

  Yenimahalle’da uygun fiyatlı kiralık daireler çokça bulunmaktadır. CB Aden Gayrimenkul olarak her bütçeye uygun Sahibinden kiralık ev ilanı vermekteyiz.

  Yenimahalle kiralık daire 4+1 ve Yenimahalle kiralık daire 1+1 ilanlarımız ve bu ilanlar hakkında bilgi almak için cbadengayrimenkul.com web sitemizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Yenimahalle Kiralık Arsa
 • Sahibinden kiralık daire Yenimahalle semtinde de tercih edilmektedir. Sahibinden anlaşarak tuttuğunuz evlerde emlakçı komisyonları ile uğraşmamak en büyük avantajdır.

  Yenimahalle kiralık daire fiyatlarını etkileyen birçok etken bulunmaktadır. Genel olarak ise, evi satın alırken ödenen ücretin 180’de biri veya 200’de biri ilk kira olarak belirlenebilmektedir.

  Yenimahalle’de kiralık daire İlanlarımız

  Yenimahalle Kiralık Daire ilanlarımızda

  • Evlerin kaç odalı olduğuna göre
  • Kaç yıllık bina olduğuna göre
  • Kaç metre kare olduğuna göre
  • Dairenin kaçıncı katta olduğuna göre

  Fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

  Yenimahalle’nin En Güzel Kiralık Daireleri

  Yenimahalle’nin en güzel dairelerini arıyorsanız, aynı zamanda da büyük bir ev olsun istiyorsanız cbadengayrimenkul.com web sitemize ulaşabilirsiniz. Yüz yüze görüşmek isterseniz de ofisimize gelen misafirlerimize bire bir daireleri gezdirerek yardımcı olmaktayız. Diğer seçeneklerimiz için;

  seçeneklerimize göz atabilirsiniz.

  03125049799
  Whatsapp
  Konum