Arsa

Satılık

TEMELLİ BEYOBASI MAHALLESİNDE 6064 M2 SATILIK ARSA

SİNCAN BEYOBASI
Emlak Tipi Satılık Arsa Oda Sayısı Krediye Uygun Hayır
Satılık

HAYMANADA İMARLI 4 PARSEL SATILIK ARSA

haymana kayabaşı
Emlak Tipi Satılık Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

PURSAKLAR YEŞİLOVA ‘DA SATILIK ARSA

pursaklar yeşilova
Emlak Tipi Satılık Arsa Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

HAYMANA KARAKOYALLARI KARŞISINDA SATILIK ARSA

haymana
Emlak Tipi Satılık Arsa Oda Sayısı Krediye Uygun
Satılık

HAYMANA’DA SÜPER VİLLA İMARLI SATILIK ARSA

haymana
Emlak Tipi Satılık Arsa Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

Satılık Arazi Polatlı’da

Polatlı
Emlak Tipi Satılık Arsa Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

Satılık Arazi Merkezde

Çubuk
Emlak Tipi Satılık Arsa Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

Satılık Tarla 1000 Dönüm

Keçiören
Emlak Tipi Satılık Tarla Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

Satılık 300m2 Arsa

İlçe/Mahalle
Emlak Tipi Satılık Arsa Oda Sayısı Krediye Uygun Evet

arsa ankaraCB Aden Gayrimenkul ile Ankara’da satılık arsa ve kiralık arsa arayanlar istedikleri fırsatı yakalamanın huzuru içerisinde yaşıyorlar. İster yatırımlık arsalar isterse hemen değerlendirmek maksadıyla hizmete sunduğumuz arsalar büyük beğeni toplamaktadır. Arsa fiyatları sahibinden avantajlı imkanlar ile sizlere sunulmakta, hem alıcının hem satıcının kazanacağı politikalarımız ile müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

 

Ankara Arsa Fiyatları

Arsa alım ve satımlarında kazanç, son 2  yılda yüzde 300 oranlarına kadar çıkmış durumdadır. Talep o kadar artmıştır ki Ankara köylerinde satılık tarla arayışları bile tavan yapmış seviyededir. 2021’de 1 dönüm tarla fiyatları ile 2022’deki fiyatlar dahi kar marjının ne kadar yüksek olduğunu ortaya koymaktadır.

Satılık Arsa İlanları

Parsellenmiş, belediye tarafından sınırları çizilmiş ve üzerine arsalar yapılabilen toprak parçasına arsa denmektedir.

Satılık arsa, üç çeşittir. Birincisi imarlı olan ve üzerine yapı yapılmasına izin verilen türdür. İkincisi ise imarsız olan ve yapı yapılması izin verilmeyen türdür. Bu tür tarla vasfındadır ve yapı yapılmasına izin verilmez. Üçüncüsü ise kamu arsalarıdır. Bu alanlarda genellikle; kamuya ait mekanlar, okullar, parklar ve bahçeler bulunmaktadır.

Satılık arsa sahibinden almak isteyenlerin kafasını karıştıran diğer bir konu ise arsa ile arazi arasındaki farkın ne olduğudur. Satılık arsa daha önce de tanımladığımız gibi imara açık, bina yapılabilen toprak parçalarıdır. Yapılaşmaya uygun yerlerdir. Araziler ise tam aksine, imara açık bölgeler değildir. Tepeler, dağlar, yollar, dereler, göller, duvarlar arazi kapsamına girmektedir. Bu yerlere bina yapılamaz. Emlak vergisi kanuna göre, her arsa bir arazidir ama her arazi bir arsa değildir.

Ankara satılık arsa ilanları sürekli güncellenmektedir. Bunun sebeplerinden biri insanların yatırım amaçlı satılık arsa aramasıdır. Diğer bir sebep ise Ankara’da çok fazla ilçe olmasıdır.

Kiralık Arsa

CB Aden gayrimenkul ile arsalarınızı kiralayabilir ve ya istediğiniz kiralık arsaları kolayca bulabilirsiniz. İmarlı arsaya sadece yapı inşa edilebilir. İmarlı arsalar tarım için kullanılamamaktadır. İster okul, hastane gibi yapılar istenirse de apartman veya villalar yapılabilir. İmarsız arsalara ise tarım yapılabilmektedir.

Arsa alırken dikkat edilmesi gereken hususlar:

 • Satın alınacak arsanın, ana yollara olan yakınlığı, eğiminin nasıl olduğu kontrol edilmelidir.
 • İmar durumu kontrol edilmelidir.
 • Gelişime açık yerlerden arsa alınması tavsiye edilmektedir.
 • Arsanın merkeze ne kadar yakın olduğu, ulaşım kolaylığı ve çevresi araştırılmalıdır.
 • Alacağınız arsa eğer ki yatırım amaçlıysa yatırım karını da hesaplamanız gerekmektedir.

Arsa Fiyatları

Denize sıfır arsa sahibinden fiyatları ve Ankara’da sahibinden satılık arsa fiyatları elbette değişkenlik göstermektedir. Bunun en önemli sebebi arsanın bulunduğu konumdur. Ege’de denize sıfır satılık arsa fiyatı manzarası gereği deniz olmayan bir şehre göre daha pahalı olabilir.

Ankara Eskişehir yolu üzeri satılık arsa fiyatları değişkenlik göstermektedir. Etimesgut satılık arsa fiyatları bazı özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

 • Arsanın büyüklüğüne
 • Arsanın konumu
 • Arsanın yol bağlantıları
 • Ulaşım imkanları
 • Manzarası
 • Arsanın bulunduğu bölge
 • Zemin durumu
 • İmar durumu

gibi noktalar satış fiyatlarını etkilemektedir. Ankara’nın ilçelerinden biri olan Sincan’da da bu kriterlere göre Sincan satılık arsa taraması yapabilirsiniz. https://www.cbadengayrimenkul.com web sitesinden Bağlıca satılık arsa hakkında bilgi alabilirsiniz.

Satılık Tarla

Batıkent satılık arsa ve Yenimahalle satılık arsa arayışınız için web sitemizi ziyaret edebilir fiyat aralıklarını inceleyebilirsiniz.

Tarla almak istiyorsanız; dere yatağına yakın olmamalı, tarla sit alanı içerisinde olmamalıdır. Yatırım amaçlı tarla almadan önce iyice araştırmanız çok önemlidir.

Hobi Bahçesi

Hobi bahçesi, meyve ve sebze yetiştirilebilen yerlerdir. Son yıllarda şehir hayatından bunalmış insanların sığınmak için satın aldığı yerler haline gelmiştir.

Çoğunluğu belediyede olan bu hobi bahçeleri, yıllık kiralar ile insanlara kiralanmaktadır. Böylece insanlar kendi sebze ve meyvelerini bu arazilerde yetiştirmektedir. Toprağına bağlı olarak yetiştirebileceğiniz sebzeler veya meyveler de değişkenlik göstermektedir.

Sadece kiralamak zorunda değilsiniz, isteyen kişiler hobi bahçesi satın da alabilmektedir.

Hobi bahçesi alırken; güneş görmesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Ekmek istediğiniz sebze ve meyveye uygun olan toprağa göre bahçenizi seçmelisiniz. Çalı fasulyesi, biber, kıvırcık, roka ve domates gibi sebzeler ekim için önerilmektedir.

Dönümü En Ucuz Tarlalar

Dönümü en ucuz tarlalar şehirden şehre değişkenlik göstermektedir. Genellikle gelişmekte olan ve yatırım çeken şehirlerdeki tarlalar daha çok tercih edilmektedir. Tarlaların satış fiyatı şehirden şehre değiştiği için çok geniş bir fiyatlandırma bulunmaktadır. Ortalama olarak metrekare fiyatı 40 TL civarında seyretmektedir.

03125049799
Whatsapp
Konum