Etimesgut Kiralık Daire

Kiralık

KIRATLI RESİDENCE 4+1 KİRALIK DAİRE ERYAMAN

ERYAMAN- ETİMESGUT
Emlak Tipi Kiralık Daire Oda Sayısı 4+1 Krediye Uygun Evet

Etimesgut’da Uygun Fiyatlı Kiralık Daireler

etimesgut kiralık daire

Öncellikle, Etimesgut Kiralık Daire aramadan önce bazı bilgilere sahip olmanız gereklidir. Bu sayede ileride ev kiralarken ve kiraladıktan sonra sorun yaşamanız engellenmiş olur.

Eskiden sahibinden kiralık ev aramak sokak sokak gezmek demekti. Günümüzde ise kimi insanlar gezerek ev ararken kimi insanlar ise internetten araştırma yapmaktadır. Bu kısımda ise CB Aden Gayrimenkul olarak biz devreye girmekteyiz. cbadengayrimenkul.com web sitemizden Etimesgut kiralık daire sahibinden ilanlarını inceleyerek istediğiniz bütçede ev bulabilirsiniz.

Etimesgut’da uygun fiyatlı kiralık daireler için mutlaka evinizin konumunu, cephesini ve bütçenize uygunluğunu kontrol ediniz. Ev kiralarken tapuda yazan kişi ile işlemleri yapan kişinin aynı olmasına dikkat edin. Evi kiralamadan önce apartmanınızdaki ortak kullanım alanlarını öğrenin. Depreme dayanıklılığı hakkında bilgi sahibi olmayı unutmayın.

Sahibinden kiralık daire Etimesgut ilçesinde arıyorsanız kira sözleşmesi dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Peki kira sözleşmesinde yer alması gereken maddeler nelerdir?

 • Kira sözleşmesini yaptığınız kişi ile tapu sahibinin aynı olup olmadığını kontrol edin.
 • Kira artış bedelleri önceden konuşularak not düşülebilir.
 • Kiranın hangi tarihte başlayacağı ve biteceği önceden belli olmalıdır.
 • Depozito verildiyse mutlaka önceden belirtin.
 • Evde bulunan demirbaşları ve evde herhangi bir hasar varsa sözleşmede belirtilmesini isteyin. Bu sayede depozitonuz da sizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı yanmamış olur.
 • Sözleşmeler genellikle bir senelik yapılmaktadır. Eğer ki 12 ay boyunca oturmayı düşünmüyorsanız mutlaka sözleşmenizi de oturacağınız ay kadar yapın.

Etimesgut Kiralık Daire Fiyatları

Genellikle Etimesgut kiralık daire 4+1 ve Etimesgut kiralık daire 3+1 araştırmalarını kalabalık aileler yapmaktadır. Büyük odalı evler kalabalık aileler için en uygunudur. Etimesgut kiralık daire 1+1 ve Etimesgut kiralık daire 2+1 ilanları ise çoğunlukla bekar veya yalnız yaşayan kişiler için daha uygundur.

 • Etimesgut Kiralık Arsa
 • Daire fiyatları da hem evlerin boyutlarına göre hem de bulunduğu konumlara göre değişebilmektedir.

  Etimesgut’da kiralık daire İlanlarımız

  etimesgut kiralık daire fiyatları

  CB Aden Gayrimenkul olarak Etimesgut ilçesinin çeşitli mahallelerinde ilanları sistemimize kaydetmekteyiz. Böylece örneğin Altay Mahallesi kiralık daireler dediğinizde birçok ilan karşınıza çıkmaktadır. Atakent Mahallesi kiralık daireler odaların büyüklüğüne, baktıkları cephelere, yalıtımların olup olmadığına ve buna benzer birçok nedenden dolayı kira fiyatları değişkenlik göstermektedir.

  Etimesgut’un En Güzel Kiralık Daireleri

  Etimesgut’ın en güzel kiralık daireleri arayışında iseniz, cbadengayrimenkul.com web sitemizi ziyaret ederek; Elvankent kiralık daireler, Bağlıca kiralık daireler ve Alsancak Mahallesi kiralık daireler araştırmaları yapabilirsiniz.

 • Etimesgut Kiralık İşyeri
 • Etimesgut Kiralık Daire fiyatları için web sitemizi ziyaret ederek fikir sahibi olabilirsiniz.Diğer seçenekler için ise;

  seçeneklerimize göz atabilirsiniz.

  03125049799
  Whatsapp
  Konum