Satılık İşyeri

Satılık

SAŞMAZDA 4 KATLI ARAÇ ASANSÖRLU SATILIK DÜKKAN

şaşmaz
Emlak Tipi Satılık İş Yeri Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

ANKARA ALTINDAĞ’DA CADDE ÜZERİ KULLANIMA HAZIR DÜKKAN

ALTINDAĞ/ANKARA
Emlak Tipi Satılık İş Yeri Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

ÇANKAYA YAŞAMKENT’TE LÜKS YAPILI ZİNCİR RESTAURANT

ÇANKAYA YAŞAMKEN
Emlak Tipi Satılık İş Yeri Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

YENİKENT ‘DE İÇİNDE KİRACİLİ CADDE ÜZERİNDE SATILIK İŞYERİ

SİNCAN -YENİKENT MENDERES MAH.
Emlak Tipi Satılık İş Yeri Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

MUHTEŞEM İŞİ OLAN CİROSU ÇOK YÜKSEK KURUMSAL CAFE

ETİMESGUT SUVARİ
Emlak Tipi Satılık İş Yeri Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

SARAY OSB’DE OTOBANA YAKIN 7700M2 KAPALI ALAN FABRİKA/DEPO

Saray OSB
Emlak Tipi Satılık İş Yeri Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

SİNCAN MERKEZ,DE SATILIK MÜLK VE DÜGÜN SALONU 600 KİŞİLİK

Sincan Merkez
Emlak Tipi Satılık Bina Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

CB ADEN’DEN ANKARA ETİMESGUT ERYAMAN’DA SATILIK EĞİTİM KURUMU

Etimesgut/ Eryaman
Emlak Tipi Satılık Bina Oda Sayısı Krediye Uygun Evet
Satılık

Ankara Sincan Merkez Satılık Ticari Mülk

Sincan Tandoğan Mahallesi
Emlak Tipi Satılık İş Yeri Oda Sayısı 1 Krediye Uygun Evet
Satılık

Devren Satılık Avm Fasfood Katında Yüksek Cirolu

Ankara'nın Gözde Avm'si
Emlak Tipi Satılık İş Yeri Oda Sayısı Krediye Uygun Evet

satılık işyeri ilanları

Satılık İşyeri İlanları

Satılık işyeri, kendi işyerlerini açmak isteyenlerin yoğunlukla araştırdığı ilanlardır. Ankara satılık işyeri açmak için birçok seçenek mevcuttur. İşyeri açmak için ister hayallerinizi isterseniz de tecrübenizi kullanabilirsiniz. Kimi kısa sürede para kazamak için iş kurmaktadır. Kimi ise başkasından emir almayı sevmediği için kendi işini kurmaktadır. İşyeri açmak için çok fazla seçenek bulunmaktadır. Hangisini tercih edeceğiniz; ne iş yapmayı sevdiğinize, aylık ne kadar kazanç istediğinize bağlı olarak değişmektedir.
Ankara satılık dükkan sahibinden almadan önce bazı sorunları kafanızda netleştirmeniz gerekmektedir. Tecrübeniz olmayan bir sektörde bayilik almak ister misiniz, elinizdeki para istediğiniz sektör için yeterli mi, seçeceğiniz sektörde internetten satış yaygın mı gibi soruların cevaplarını iyice düşünmelisiniz.
Ankara avm’de satılık dükkan sahibi olmadan önce hangi sektörde işyeri açmak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Alışveriş merkezlerinde işyeri açmak için bazı seçenekler
• Belirli markaların bayiliğini alabilirsiniz.
• Alışveriş merkezinin hangi yaş grubuna hitap ettiğini, hangi ürünlerin daha çok satıldığını tespit edin.
• Alışveriş merkezlerinde dükkan açmak için gerekli kanun ve yönetmelikleri öğrenin.
• Olası tüm gelir ve giderleri hesapladıktan sonra sektöre karar vermeniz gerekmektedir.
Ankara’da satılık dükkan almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Sahibinden satılık kelepir dükkan alırken çevre araştırması yapmanız gerekmektedir. Hangi sektörde işyeri açacağınıza bağlı olarak işyerinin lokasyonu çok önemlidir. Dükkan üzerinde ipotek veya haciz gibi durumların olmadığından emin olmalısınız. İşyerinin etrafındaki alanı işgal etmediğinden emin olun. İskan verilip verilmediğini inceleyin.
Kiracılı satılık dükkan almak yatırım amaçlı tercih edilen dükkanlardır.

Satılık İşyeri Fiyatları

Ankara’da satılık işyeri fiyatları ilçeden ilçeye farklılık göstermektedir. Etimesgut satılık işyeri fiyatlarını belirlemede bazı kriterler bulunmaktadır. İlçe içerisindeki diğer mülklerle karşılaştırılarak fiyat belirlenebilmektedir. İşyeri inşa edilirken harcanan maliyete bağlı olarak da Bağlıca satılık işyeri fiyatları belirlenmektedir. Eryaman satılık işyeri fiyatları getirisine bağlı olarak ve maliyetler de eklenerek satış fiyatları da belirlenebilmektedir.

Kurumsal Kiracılı Satılık Dükkan Fırsatları

Kurumsal kiracılı satılık dükkan oldukça değerlidir ve yatırım amaçlı alınıp satılan dükkanlardır. Uzun vadeli kiralama yapıldığı için oldukça karlı dükkanlardır. Kurumsal kiracılı şekilde dükkanınız varsa işler daha profesyonel bir şekilde yürümektedir. Kira alımlarınızda aksamalar da yaşamamanız önemli bir avantajdır. Eğer yatırım amaçlı aldıysanız ve bir süre sonra satışını yapmak isterseniz kurumsal kiracılıysa yüksek değerde satış gerçekleştirebilirsiniz. Siz de işyerinizi kurumsal kiracı adaylarına kiralamak istiyorsanız www.cbadengayrimenkul.com web sitemizdeki Sincan satılık işyeri ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.

Satılık İşyeri Sahibinden Kaçırılmayacak Portföy

Batıkent satılık işyeri ve Yenimahalle satılık işyeri ilanlarında da göreceğiniz gibi yatırım amaçlı alınabilecek birçok dükkan bulunmaktadır. Satmak istediğiniz gayrimenkulü internet ortamında satışa çıkarman günümüzde en çok tercih edilen yöntemdir. Bu şekilde çok daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Hem alırken hem satarken işyerinin değerine mutlaka dikkat edin ve karşılaştırmalar yapın. İşyerinizi satarken vergi sorunlarıyla karşılaşmamak için satışı hemen belediyeye bildirmek gereklidir. Satın alma işlemi sırasında para alışverişinde dikkatli olunması da gereklidir. Elden teslim ederek işlemleri noter huzurunda yapmanıza destek olmaktayız. İşyerini satın alırken dükkan değerinin gerçekçi olup olmadığını inceleyin. Satın almak istediğiniz çevre ile ilgili bilgi sahibi olmak ve potansiyel müşteri portföyünü incelemek sizi rakip işyerlerine göre bir adım öne çıkaracaktır.
www.cbadengayrimenkul.com web sitemize Coldwell Banker gayrimenkul olarak borçlu, ipotekli veya hacizli hiçbir ilanı kabul etmemekteyiz. Güvenilir satıl ve müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. İş yerinizle ilgili web sitemizden ilan oluşturarak, dükkanınızı satışa çıkarabilirsiniz.

03125049799
Whatsapp
Konum