Kiralık Daire

Kiralık Daire İlanları Ve Fiyatları

CB Aden Garimenkul geniş portföy imkanı ile dilediğiniz ayarda kiralık ev arayışlarınıza çözüm sunmaktadır. Sahibinden kiralık ev arayanlar dahi Aden’in uygun fiyatlı seçeneklerini tercih etmektedir.
kiralık-daire
Ankara kiralık daire arayışınızda ülkemizin başkenti olan bu şehirde hayallerinizdeki eve bir an önce kavuşmak için ilgili Ankara kiralık daire ilanlarını inceleyebilirsiniz. Bu ilanları göz atarken de şehir hakkında bilgi sahibi olmak  sahibinden kiralık daire arayışınızı kolaylaştırır. Ankara için Anadolu Bölgesi’nde yer alan ülkemizin 81 ilinden biridir. Nüfus yoğunluğu bakımından ülkemizin en büyük şehirleri arasındadır. 1 Şubat 2019 yılı Türkiye İstatistik Kurumu üyelerine göre Başkent Ankara’nın nüfusu 5 milyon 503.985 kişiden oluşur.

Kiralık Daire Çeşitleri

Ankara sahibinden kiralık daire arayan kişilerin en çok ilgilendikleri konu şehrin ilçeleridir. Şehirde nüfus oranının en yüksek olduğu ilçeler arasında Çamlıdere Haymana ve Bala ilçeleri yer alıyor. Nüfus artış oranının en düşük olduğu ilçeler ise Polatlı Nallıhan ve Çubuk ilçeleridir. Ankara sahibinden kiralık daire arıyorsanız bu bilgileri göz önüne alarak tercihinizi yapabilirsiniz.

Kiralık Daire Nasıl Tutulur?

Ankara’da uygun fiyatlı kiralık daireler arayan vatandaşlarımız kendi ihtiyaçlarına ve bütçelerine en uygun olan kiralık daire ilanlarına ulaşmak için arama motorlarından yardım alabilirler. Ankara sahibinden kiralık ev seçenekleri arasında farklı büyüklüklerde ve farklı özelliklerde çok sayıda konut ilanı mevcuttur. 1+1 kiralık daire Ankara ilanları özellikle öğrenci ya da memur kesiminin büyük ilgisini çekiyor.

Ankara Kiralık Ev Alım Satım

Ankara 3+1 kiralık evler çocuklu ailelerin en çok tercih etmiş oldukları ilanlar arasında yer alıyor. Bunun dışında 4+1 kiralık evler özellikle geniş ailelerin tercihi oluyor. Ankara ilinde kiralık daire tercihinde bulunabileceğiniz toplamda 25 ilçe bulunuyor. Bu ilçelerde farklı ihtiyaçları ve farklı bütçelere hitap eden çok sayıda kiralık daire ve müstakil ev ilanı mevcuttur. Ayrıca günlük kiralık konut ilanları da pek çok kişinin yoğun ilgisini çekiyor.

Ev Kiraları Hangi Aylarda Düşer ?

Ankara 1+1 kiralık daire ucuz olması nedeni ile özellikle öğrenci ya da memur kesimi tarafından büyük ilgi görüyor. Öğrencilerin yoğun bir şekilde ikamet etmiş olduğu Ankara ilimizde çok sayıda 1+1 eşyalı ya da eşyasız kiralık konut seçeneği mevcut. Ankara ilimizde eşyalı kiralık daire arayışları son zamanlarda artış göstermiştir.

Ankara’da Gazi Üniversitesi, Ortadoğu teknik Üniversitesi, Başkent Üniversitesi gibi çok sayıda üniversite vardır. Bu üniversitelerde okuyan öğrenciler özellikle okula yakın ve ulaşımı kolay bölgelerden kiralık ev arayışına girerler. Ankara ilimizdeki farklı ihtiyaçlara hitap eden eşyalı ve eşyasız ev ilanları için cb aden gayrimenkul şirketimizden uzman desteği alabilirsiniz. Kiralık daire detaylarımızı incelemek için;

 • Etimesgut Kiralık Daire
 • Eryaman Kiralık Daire
 • Bağlıca Kiralık Daire
 • Yenimahalle Kiralık Daire
 • Sincan Kiralık Daire
 • Batıkent Kiralık Daire
 • seçeneklerimize göz atabilirsiniz.

  03125049799
  Whatsapp
  Konum